Багато хто з нас любить відвідувати лазню або сауну. Це чудовий спосіб розслабитися, насолодитися ароматами ефірних олій та приємно відпочити.
Найчастіше у багатьох вже є звичні речі, які вони беруть у сауну. А якщо ви йдете туди вперше? Ми допоможемо вам розібратися, що краще взяти із собою, щоб отримати позитивні емоції та розслабитися. А купити аксесуари для лазні можна тут.
Для лазні краще брати одяг із натуральних тканин. Найбільш популярні — льон, бавовна, бамбук та махра. Ці матеріали мають відмінну повітропроникність, відмінно відводять вологу і тепло. Махра особливо цінується, оскільки набагато краще переносить підвищену температуру, вона легка, дозволяє тілу «дихати», не викликає подразнення.
Халат. Після лазні ваша шкіра розпарена, тому що пори розкриті та очищені, і не потерпить грубого одягу, тому краще одягати на нього тільки натуральні матеріали, такі як бавовна, бамбук, махра чи льон. Халат краще брати просторий, щоб він ніжно торкався тіла, не завдаючи незручностей.
Рушник. Банний рушник має стандартний розмір — 90х150 см. Це найбільш підходящий розмір для того, щоб у рушник можна було повністю завернутися, і як варіант заходити в ньому в парильню. Матеріали, з яких пошито рушник – це обов’язково натуральні тканини.
Тапочки. Необхідна річ для походу до сауни. Легкі лляні або бавовняні капці стануть чудовим доповненням до банного образу.
Набір для сауни. Відмінним варіантом для походу до сауни стане готовий набір. У нього входять капці, рушник, шапка, спідниця чи простирадло та халат. Такі набори бувають і чоловічі та жіночі. Набір для сауни ще й чудовий подарунок, адже найчастіше упакований у гарну коробочку.
Відра, зграї та запарники. Надзвичайно важливими вважаються дерев’яні аксесуари для лазні, які необхідні для запарювання віників, підливу води, обливання та інших цілей. За наявності навичок та матеріалу такі девайси можна виготовити самостійно. Важливо, що запарники та відра для лазні повинні виконуватися з осики, липи чи дуба. Що стосується шийок, то найкращим матеріалом буде кедр або сосна.
Щоб аксесуари не уражалися грибком, важливо після використання ретельно витирати їх. Також не варто ставити цебра поблизу печі, щоб вони не потріскалися.
Косметичні та душові приналежності. Кожна лазня має бути укомплектована речовинами для очищення шкіри. Це може бути мило, гель для душу чи інші засоби. Косметична промисловість пропонує широкий вибір засобів, створених спеціально для лазні. При цьому варто зробити основний наголос на натуральність та якість.
Баня – відмінне місце для розслаблюючих та лікувальних масажів. Більше того, є навіть спеціальні довгі дерев’яні щітки, що дозволяють виконати самомасаж. Така процедура дає відмінний ефект у боротьбі з целюлітом, підвищує гладкість та пружність шкіри.
Нагрів у лазні відмінно розкриває пори, за рахунок чого застосування лікувальних косметичних засобів приносить ще більше користі. Відповідно, креми і маски для тіла будуть дуже доречними.
Тематичні аксесуари та девайси забезпечують комфортний оздоровчий відпочинок у лазні. Для максимальної атмосферності все це можна виготовити самостійно або заощадити час та купити у спеціалізованих магазинах.