AnyDesk — це потужне рішення для віддаленого доступу для особистого та комерційного використання. Він досить доступний, простий у налаштуванні та використанні й підтримує контрольований і неконтрольований доступ.
Безкоштовний план AnyDesk пропонує все, що вам потрібно для особистого використання, включаючи файловий менеджер, віддалений друк, спільний доступ до робочого столу та інтерактивний доступ. Його платні плани також забезпечують співпрацю та інші важливі функції віддаленої підтримки, які можуть вам знадобитися.
AnyDesk має свої переваги. Ось найкраще та найгірше з того, що може запропонувати AnyDesk:
Переваги:
- Швидке та просте налаштування : для використання програмного забезпечення не обов’язково встановлювати AnyDesk на ваш комп’ютер. Просто завантажте файл і натисніть його, щоб запустити програмне забезпечення в портативному режимі. Ви також можете встановити програму, щоб розблокувати додаткові функції, наприклад спеціальні псевдоніми.
- Зручна адресна книга : AnyDesk пропонує чудову функцію для керування підключеними пристроями. В адресній книзі зберігаються ідентифікатори всіх підключених пристроїв. Ви можете підключитися до зареєстрованих пристроїв одним клацанням миші з адресної книги.
- Крім того, ви можете додати теги до своїх контактів, щоб упорядкувати підключені пристрої. Нарешті, ви можете створити кілька адресних книг, щоб упорядкувати свої контакти за типом. Адресна книга також має функцію пошуку для фільтрації контактів за тегом.
- Спеціальний ідентифікатор псевдоніма : вам не потрібно запам’ятовувати довгий рядок номерів, пов’язаних із кожним під’єднаним пристроєм. Замість цього ви можете призначити власні псевдоніми, які легко запам’ятати. Стандартний формат ідентифікатора псевдоніма – hostname@ad .
- Висока продуктивність : AnyDesk працює швидко, що має вирішальне значення для віддаленої підтримки. Програмне забезпечення з низькою затримкою так само швидко працює для з’єднань за межами локальної мережі. Ви також отримуєте високоякісну візуалізацію робочого столу з кожним планом AnyDesk.
- Налаштування: Ви отримуєте повний контроль над функціями AnyDesk, тож можете пропонувати підтримку, як забажаєте. Наприклад, ви можете заблокувати співпрацю, вимкнути синхронізацію буфера обміну та налаштувати доступ лише для перегляду. Ви також можете зупинити певні дії на віддаленому комп’ютері, включаючи доступ до файлового менеджера, блокування клавіатури та миші, завантаження тощо.
- Налаштування безпеки та конфіденційності : AnyDesk пропонує кілька функцій безпеки та конфіденційності. Для захисту ви отримуєте двофакторну автентифікацію (2FA), наскрізне шифрування з 256-бітним AES, технологію стандартизованого протоколу TLS 1.2, керування дозволами та обмеження доступу. Функції конфіденційності настільки ж надійні, включаючи режим конфіденційності для затемнення екрана віддаленого пристрою.
- AnyDesk Mobile App : Програмне забезпечення пропонує адаптивну мобільну програму для надання віддаленої підтримки через мобільний пристрій. Ви можете виконувати більшість завдань робочого столу, включаючи доступ до файлів робочого столу, інсталяцію програм, вимикання та перезавантаження віддаленого комп’ютера та віддалений друк. Мобільний додаток також має простий і простий інтерфейс користувача, у якому легко орієнтуватися.
Недоліки:
- Обмежена підтримка : ви отримуєте підтримку електронною поштою лише для AnyDesk. Служба підтримки чуйна. Однак було б добре отримати підтримку он-лайн, по телефону та в чаті.
- Обмежені корпоративні функції : AnyDesk добре працює для випадків особистого використання та груп підтримки бізнесу середнього розміру. Але йому бракує надійних корпоративних функцій для великих ІТ-команд. Деякі відсутні функції включають інструменти діагностики, масове розгортання для автоматичного доступу, планування сеансу та підтвердження сеансу.
Ціни та параметри AnyDesk
AnyDesk має безкоштовну версію для особистого використання. Це чудовий варіант для віддаленого доступу до робочого столу з будь-якого пристрою чи операційної системи. Ви також можете використовувати безкоштовну версію, щоб надати базову технічну підтримку родині та друзям.
Безкоштовна версія пропонує основні функції віддаленої підтримки, зокрема:
- Віддалений доступ
- Показ екрана
- Біла дошка
- Передача файлів
- Інтегрований чат
Однак вам потрібно буде перейти на платні плани, щоб запропонувати підтримку бізнесу. Плани AnyDesk включають:
- Essentials – Він підтримує лише одного ліцензованого користувача на одному пристрої. Однак ви можете підключити необмежену кількість контрольованих пристроїв і один неконтрольований пристрій. Це елементарний план для віддаленого доступу до робочого столу.
- Performance — Він представляє бізнес-функції, такі як запис сеансу, wake-on-Lan і розширені параметри безпеки. Крім того, ви можете підключити до 3000 неконтрольованих пристроїв і необмежену кількість контрольованих пристроїв.
- Enterprise – Ви можете підключати необмежену кількість керованих і некерованих пристроїв. Він також пропонує кілька корпоративних функцій, таких як розгортання MSI, налаштування та брендинг, а також необмежену кількість одночасних сеансів.
Загалом AnyDesk має конкурентоспроможну та доступну ціну. Тим не менш, є кілька яскравих проблем, пов’язаних з витратами, які варто дослідити. Наприклад, AnyDesk приймає лише річне виставлення рахунків без можливості щомісячної оплати.
Проте ви отримуєте 14-денну безкоштовну пробну версію, щоб перевірити програмне забезпечення перед покупкою.
Інше програмне рішення Zoho Assist трохи дешевше, але пропонує більше можливостей і функцій, ніж AnyDesk. Наприклад, найдоступніший план Zoho Assist включає знімок екрана, спеціальний звіт, передачу сеансу та навігацію за кількома моніторами. Ці функції недоступні в плані AnyDesk Essentials.
Одним словом, AnyDesk є одним із найдоступніших рішень для віддаленого доступу. Однак є альтернативи дешевше.
Давайте подивимося на функції та пропозиції AnyDesk і їхнє порівняння з іншими найкращими програмами для віддаленої підтримки.
Доступ і контроль AnyDesk
AnyDesk пропонує більшість базових функцій доступу та контролю, необхідних для належної віддаленої підтримки. Ці риси також добре розвинені. Вони включають:
- Спільне використання робочого столу
- Управління мобільними пристроями
- Неконтрольований доступ
- Файловий менеджер
- Інтерактивний доступ
- Віддалений друк
- Запрошення на сесію
- Запис сесії
- Wake-on-LAN
- Управління мобільними пристроями
- VPN
Менеджер файлів надзвичайно добре побудований. Він швидкий, простий у використанні та інтуїтивно зрозумілий. Ви також можете ділитися файлами окремо зі спеціальної вкладки під час віддаленого сеансу. Залежно від ваших потреб ви також можете ввімкнути або вимкнути спільний доступ до файлів.
Похвально, що AnyDesk не має жодних обмежень щодо обміну файлами. Тож ви можете ділитися файлами скільки завгодно. Подібним чином немає обмежень щодо розміру для обміну файлами, включно з планом Free і Essentials.
Використовуючи функцію буфера обміну, ви також можете копіювати та вставляти файли між підключеними пристроями. Буфер обміну синхронізується в реальному часі та допомагає економити час і ресурси. Наприклад, вам не потрібно витрачати дорогоцінний час або пропускну здатність вручну завантажувати та завантажувати файли між пристроями.
Функція передачі файлів також сумісна з різними платформами. Підтримувані платформи включають Windows, macOS, Linux, Android та iOS. Ця сумісність є важливою, якщо хост і клієнтські пристрої використовують різні операційні системи.
Ви можете керувати всіма функціями доступу та керування за допомогою інтуїтивно зрозумілої панелі інструментів AnyDesk. Ви отримуєте повний доступ до налаштувань, у тому числі під час поточних сесій. Наприклад, ви можете налаштувати такі дозволи клієнта, як синхронізація буферів обміну, прослуховування аудіо віддаленого клієнта та блокування введення віддаленого користувача під час сеансу.
Ви також отримуєте більшість цих функцій із планом Essentials. Однак основна критика полягає в тому, що вам потрібно буде оновити план, щоб керувати кількома пристроями без нагляду. Навпаки, Zoho Assist підтримує до 5 автономних комп’ютерів за своїм безкоштовним планом.
Нарешті, корисною є функція Wake-on-LAN. Він доступний для підписників AnyDesk Performance і Enterprise. Ви можете віддалено вмикати комп’ютери, зокрема в режимі вимкнення, сну або гібридному режимі.
Адміністрування та налаштування AnyDesk
AnyDesk дозволяє технікам повністю контролювати адміністрування облікових записів. Платформу можна налаштувати відповідно до робочого процесу та структури вашої організації. Деякі функції цієї категорії включають:
- Адресна книга
- Центральна консоль управління клієнтами
- Простір імен
- Профілі дозволів сеансу
- Групова політика
- Настроюваний клієнт
- Rest API
Знову ж таки, AnyDesk можна налаштувати відповідно до потреб вашої організації. Наприклад, ви можете налаштувати свій екземпляр AnyDesk на порталі my.AnyDesk. Тут ви можете налаштувати параметри та функції та створити свою персоналізовану версію AnyDesk.
Крім того, ви можете використовувати свій корпоративний логотип, назву програми та простір імен. Ви також можете вибрати між локальним і хмарним розгортанням. Загалом AnyDesk адаптується до вашої корпоративної ідентичності та дозволяє використовувати єдиний брендинг у вашому пакеті програмного забезпечення.
AnyDesk також має надійний REST API. Ви також отримуєте базові функції API з найдешевшим планом. Наприклад, ви можете отримати всі свої основні дані, включаючи деталі клієнта, інформацію про систему, інформацію про ліцензії та списки сеансів за певний проміжок часу. Крім того, ви можете розблокувати додаткові функції API, оновивши підписку.
Наприклад, REST API, доступний у розширеному плані, дозволяє автоматизувати виставлення рахунків. Ця функція також проста у використанні, і є багато супровідної документації. Однак AnyDesk пропонує лише підтримку електронною поштою, що незручно при використанні розширених функцій REST API, які можуть потребувати підтримки в режимі реального часу.
Безпека та конфіденційність AnyDesk
AnyDesk виправдовує себе своїми потужними функціями безпеки та конфіденційності. Ці функції мають вирішальне значення для безпечних з’єднань, незалежно від того, чи це віддалений доступ до персонального комп’ютера чи надання технічної підтримки. Набір функцій у цій категорії включає:
Рамка екрана – ця функція є візуальним індикатором вхідного або поточного з’єднання. Вам не потрібно здогадуватися, чи хтось інший переглядає чи контролює ваш комп’ютер. Ви також можете налаштувати рамку екрана в налаштуваннях конфіденційності, зокрема змінити ширину, колір і непрозорість індикатора сеансу.
Керування дозволами – функція керування дозволами є дуже гнучкою в AnyDesk. Ви можете попередньо налаштувати стандартні дозволи для всіх підключень. Крім того, ви можете змінити дозволи під час або перед прийняттям сеансу.
Режим конфіденційності – AnyDesk дозволяє вам затемнювати екран клієнта, щоб люди не могли бачити, що ви робите з віддаленим пристроєм. Це цінна функція для доступу до робочого комп’ютера з дому або роботи з конфіденційними даними. Ви також отримаєте індикатор, коли віддалений комп’ютер перейде в режим конфіденційності, тож ви будете знати, що екран вимкнено.
Двофакторна автентифікація (2FA) – захистити комп’ютери без нагляду може бути складно. AnyDesk дозволяє додати додатковий рівень безпеки за допомогою 2FA. Тепер ви можете запропонувати безпечну підтримку, не потребуючи людини на іншому кінці віддаленого комп’ютера.
Білий список – функція дозволеного списку дозволяє обмежити пристрої, які зв’язуються з вашим комп’ютером або запитують з’єднання. Це вигідно, якщо ви використовуєте AnyDesk усередині організації, щоб запропонувати підтримку всередині організації. Ви навіть можете обмежити з’єднання з локальною мережею або пристроями, зареєстрованими відповідно до вашої ліцензії або простору імен AnyDesk.
Варто зазначити, що ви розблокуєте більшість налаштувань безпеки та конфіденційності, перейшовши до плану продуктивності. Так, наприклад, ви не отримуєте керування дозволами, 2FA або режим конфіденційності з найдешевшим планом. Але, знову ж таки, Zoho Assist пропонує функції керування користувачами з усіма планами, включаючи безкоштовну версію.
Співпраця AnyDesk
Нарешті, AnyDesk пропонує основні функції співпраці. Це текстовий чат, запрошення на сесію та дошка. Функції орієнтовані на клієнта, що похвально.
Наприклад, віддалений користувач може надіслати пряме запрошення отримати доступ до свого пристрою. Немає кількох сеансів або циклів, через які потрібно переходити, щоб ініціювати з’єднання. Ви також можете надсилати текстові повідомлення віддаленим користувачам перед початком підключення або під час активного сеансу.
Не менш цінною є інтерактивна дошка. Він інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні. Крім того, ви отримуєте різні корисні інструменти, зокрема форми, лінії від руки та статичні малюнки.
Головним недоліком є те, що AnyDesk не має особливого значення для співпраці. Було б корисно мати більше функцій, як-от голосовий і відеочат, чергу обслуговування, примітки до сеансу та планування сеансу. На жаль, ви не отримуєте жодної з цих функцій навіть із найдорожчим планом, орієнтованим на великі підприємства та підприємства.
Рейтинг AnyDesk
Незважаючи на те, що AnyDesk є інтелектуальним і легким рішенням для віддаленого доступу, але має сильних конкурентів, таких, як Zoho Assist, LogMeIn Rescue і FixMe.IT.
Тож у вас є можливість вибору серед таких найкращих рішень:
- AnyDesk, Zoho Assist та FixMe.IT – найкращі для більшості
- Splashtop – найкраще для вчителів
- LogMeIn Rescue – найкраще для великих корпорацій
- Parallels – найкраще підходить для доступу до комп’ютера через телефон
- Chrome Remote Desktop – найкращий безкоштовний варіант підтримки
Лишається додати, що всі рішення мають безкоштовні плани для завантаження з сайтів вендорів та ознайомлення. Також можно звернутись до офіційного постачальника рішень для віддаленого доступу – компанії Ідеалсофт.